خدمات دایرکتوری( معرفی،ارجاع پرونده یا وکیل)

  1. Homepage
  2. خدمات دایرکتوری( معرفی،ارجاع پرونده یا وکیل)
https://directory-esteshar.com/wp-content/uploads/2019/05/executive_des-1200x350.jpg

The lawyer's referral system

خدمات دایرکتوری؛

جان اف کندی، رئیس جمهور اسبق ایالات متحده، : "تغییر ؛قانون زندگی است. و کسانی که فقط به گذشته و حال نگاه می کنند مطمئنا آینده را از دست خواهند داد". تغییر مطمئنا به قانون زندگی برای حرفه ی حقوقی جهانی تبدیل شده است،

معرفی دایرکتوری استشار و اهداف و خدمات ان :

دایرکتوری بین المللی استشار مرجع معرفی شایسته حقوقدانان به جامعه در سطح بین الملل  و ارجاع حقوقدان به افراد و ارجاع پرونده به حقوقدانان حسب درخواست نیازمندان حقوقی است ؛بدین رسان دادفران  بالاخص وکلای دادگستری میتوانند پس از عضویت وتایید صلاحیت و شرایط ، ضمن معرفی خود با ایجاد پروفایل شخصی ، ذکر تخصص ، زمینه فعالیت  ، محل فعالیت و سایر گزینه ها حوزه فعالیت خود را گسترش داده و بوسیله استشار به نیازمندان معرفی و ارجاع  می شوند واز سوی دیگر به دادخواهان کمک مینماید حقوقدانان از جمله وکیل مناسب و مورد  نظر خود را  با توجه به موضوع حقوقی خود؛  در هر کجای جهان  از هر کجای جهان براحتی جستجو، گزینش  و بهترین انتخاب را داشته باشند و از طروق مختلف که استشار مهیا کرده بطور محرمانه ، سریع  ، راحت و بدون هزینه  ارتباط موثر برقرار کند و ودرصورت عدم توانایی در انتخاب و تخصص مربوطه  اپراتور استشار ،شخص حقوقدان مناسب را بطور رایگان به درخواست کنندگان معرفی و ارجاع می دهد

   موقعیت مکانی ؛تخصص وحوزه کاری ؛مشاهده پروفایل و روزمه 

حقوقدان و...

اصول اخلاقی وحرفه ای  ؛

موفقیت شغلی  مستلزم  شناخت و آگاهی

استشار برپایه احترام به حقوق انسانی وقانونی بناشده و رعایت ان برای اعضا الزامی است و شایسته است از اصول آن پیروی شود

اعضا دایرکتوری استشار عبارت از کلیه اشخاص در گروه های شغلی حقوقی از جمله وکلا و کارشناسان سران دفاتر ازدواج ، اسناد رسمی؛ طلاق؛ مترجمین ؛روانشناسان  وسایر مشاغل مرتبط مورد تایید میباشند که اجازه عضویت و استفاده از خدمات معرفی را دارا میباشند

مخاطبان اصلی ؛

موفقیت حاصل تصمیم گیری  در انتخاب درست  است

مخاطبان دایرکتوری استشار بسته به گروه های مختلف حقوقی حوزه‌های  فعالیت مرتبط تمامی نیازمندان در این زمینه را تشکیل می‌دهند.

قلمرو ؛

قلمرو خدمت رسانی دیرکتوری استشار سراسر جهان است و نیازمندان میتوانند از طریق سامانه جستجوی پیشترفته حسب موضوع حقوقی یا نام اشخاص حقوقدان در گروه شغلی خود یا محل یا شهر خود یا محل نیازمندی حقوقدان انجام وظیفه مینماید

The lawyer's referral system

دریافت حق الارجاع از حقوقدان 

 

.

.

 

.

فرم ارجاع حقوقدان مناسب برای موضوع حقوقی شما

ویژگی های مهم وکلا:

مهارت های تحلیلی . وکلا به مشتریان خود در حل مشکلات و مشکلات کمک می کنند. در نتیجه ، آنها باید قادر به تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از اطلاعات ، تعیین حقایق مربوطه و راه حل های مناسب باشند.

مهارتهای بین فردی وکلا باید با ایجاد یک رابطه اعتماد ، احترام و اعتماد به نفس مشتریان خود را جلب کنند تا مشتری بتواند به اندازه کافی احساس راحتی کند تا بتواند اطلاعات شخصی مربوط به پرونده خود را به اشتراک بگذارد.

مهارت های حل مسئله وکلا باید احساسات و تعصبات خود را از مشکلات مشتری خود جدا کنند و اطلاعات کاربردی مربوط را ارزیابی کنند. بنابراین ، مهارت های خوب برای حل مسئله برای وکلا مهم است ، تا بهترین دفاع و توصیه هایی را برای مشتریان خود تهیه کنند.

مهارتهای تحقیق وکلا باید برای ارائه مشاوره حقوقی مناسب برای موکل خود ، آن قوانین و مقررات مربوط به یک موضوع خاص را پیدا کنند.

مهارت صحبت کردن وکلا باید بتوانند به طور واضح پرونده خود را برای داوران ، واسطه گرها ، احزاب مخالف ، داوران یا هیات منصفه ارائه دهند و توضیح دهند ، زیرا آنها به نمایندگی از موکلان خود صحبت می کنند.

مهارت های نوشتن. وکلا هنگام تهیه اسناد مانند وصیت نامه ها ، امانت ها و وکالت باید دقیق و خاص باشند. وکلا مشاوره و نماینده اشخاص ، مشاغل و سازمانهای دولتی در مورد مسائل حقوقی و اختلافات هستند.

وظایف وکلا:

وکلا به طور معمول موارد زیر را انجام می دهند:

مشاوره و نمایندگی موکلان در دادگاه ها ، قبل از سازمان های دولتی و در امور حقوقی خصوصی

با مشتریان ، همکاران ، قاضیان و سایر افراد درگیر در این پرونده ارتباط برقرار کنید

انجام تحقیق و تحلیل مشکلات قانونی

قوانین ، احکام و مقررات را برای افراد و مشاغل تفسیر کنید

حقایق را به صورت کتبی و شفاهی به مشتری یا دیگران ارائه دهید و به نمایندگی از مشتریان خود استدلال کنید

اسناد حقوقی مانند دادخواستها ، تجدیدنظرها ، وصیت نامه ها ، قراردادها و اعمال را تهیه و تنظیم کنید

وکلا ، وکلا نیز خوانده می شوند ، هم به عنوان مشاور و هم مشاور عمل می کنند.

آنها به عنوان وکالت ، با ارائه مدارک و استدلال در حمایت از موکل خود ، یکی از طرفین را در دادگاه کیفری یا مدنی قرار می دهند.

به عنوان مشاور ، وکلا درمورد حقوق و تعهدات قانونی خود به موکلان خود مشاوره می دهند و دوره های عملی در امور تجاری و شخصی را پیشنهاد می کنند. کلیه وکلا در مورد اهداف قوانین و تصمیمات قضایی تحقیق می کنند و قوانین را در شرایط خاصی که موکلان آنها با آن روبرو هستند اعمال می کنند.

مرجع جستجو ؛ بررسی و انتخاب وکیل:

https://directory-esteshar.com/map-in-one-view/

translate:

دایرکتوری حقوقدانان استشار رد کردن