آشنائی با استشار

  1. Homepage
  2. آشنائی با استشار
https://directory-esteshar.com/wp-content/uploads/2019/03/dssdw-e1552419945318-170x100.jpg

مشاغل تخصصی حقوقی دارای پروانه  

 عضویت دراستشار و مزایای ان:

باتوجه به گستردگی حقوقدانان در مشاغل حقوقی ازجمله : وکالت .سر دفتری دفاتر  اسناد رسمی .ازدواج .طلاق  و  کارشناسان رسمی و میانجیگری و داوری

و...  مشکلات  و فقدان منبعی انلاین در خصوص :

الف)معرفی درخور شان حقوقدانان به نحوه مفید وموثر

ب)جستجو  و امکان انتخاب از روی شناخت واگاهی

ج)ارتباط فی مابین حقوقدانان از جمله اخذ نظر مشورتی وتبادل اطلاعات

د) ارجاع وکیل به افراد ناتوان درتشخیص توسط اپراتور دایرکتوری استشار

استشار باتجربه تخصصی درزمینه حقوق و حقوقدانان  در راستای خدمت رسانی به حقوقدانان و رفع مشکلات  حقوقی ، موکلین و مراجعه کنندگان  دایرکتوری استشار را با امکانات ویژه و کاربردی وموثر ومفید معرفی می نماید.

ممکن است ساده و پیش و پا افتاده به نظر برسد اما معرفی کردن خود به دیگران یش درآمد ی دارای ، اهمیت است . شاید به جرات بتوان گفت که قسمت آغازین آشنایی با دیگران، تنها شانس شما برای ایجاد تاثیر مورد نظر در مخاطب یا مخاطبان شما خواهد بود. مردم معمولا در همان برخورد اول هرچند به نادرست، از شما و شخصیت شما برداشتی خواهند داشت که تغییر این نگرش به این آسانی ها نخواهد بود.

این موضوع وقتی پیچیده تر می شود که بدانید نوع معرفی شما به دیگران، با توجه به شرایط و نوع مخاطب، باید به شیوه ی مناسب انجام شود. اکنون که اهمیت موضوع را درک کرده اید، گام های پیش رو را دنبال کنید.

امروزه اگاهی از اصول پذیرفته شده در حقوق داخلی و بین الملل بعنوان کلید موفقیت و پیشرفت هر جامعه ای در عرصه های مختلف بشمار می آید. میدانیم داشتن دانش حقوقی به خودی خود نمیتواند به تنهایی عامل موفقیت جوامع تلقی گردد لذا بکارگیری شیوه های اصولی و تصمیمات مناسب و بجا بر اساس دانش حقوق  داخلی و بین المللی بوسیله افراد متخصص میتواند در تضمین موفقیت مفید واقع گردد. از طرفی آگاهی از تمامی  جوانب حقوق و حقوقدانان  موجبات دست یابی به حداکثر رضایت و مطلوبیت بر حسب امکانات فراهم میگردد استشار کمک یار شما در این ره میباشد 

 

 

راهنمای انتخاب بهترین وکیل 
وکلا یکی از مشاغل هستند که به دلیل مسئولیت های بالا و اعتماد و احترام مردم به این کار، دارای موقعیت ویژه ای در جامعه هستند.
اما شناسایی وکیل خوب نیاز به دانستن چند نکته مهم در مورد وظایف و مسئولیت های این کار است.
مهمترین ویژگی یک وکیل، اعتماد اوست. یک وکیل می تواند مورد تایید قرار گیرد که از لحاظ اخلاقی بودن و تخصص کافی در آنچه که به او ارائه می شود، مورد تایید قرار می گیرد.
وکلای دادگستری بسیاری دارند، از جمله وکیل طلاق، وکیل خانوادگی، وکیل مهاجرت، وکیل املاک، که به وکیل متخصص در همان حوزه نیاز دارد. . گرفتن وکیل در این زمینه می تواند تاثیر مثبتی بر روند کار  داشته باشد.
یک وکیل خوب باید توانایی علمی، شهرت، تجربه و اخلاق خوب داشته باشد. سن و جنس یک وکیل (یک زن یا یک مرد) یک معیار مناسب برای وکیل خوب یا بد نیست. گاهی اوقات یک وکیل جوان می تواند کارآمدتر از یک وکیل سالمند و ظاهرا با تجربه باشد. همسر و یا مرد وکیل نیز بسیار مهم نیست و معیار علم شهرت و ثروت اوست.
وکیل برای مشتری صحیح است، بنابراین در رابطه با  نیازمندان ، اولین وظیفه وکالت این است که متوقف نشود چیزی غریب و ناپایدار. همیشه باید به مشتری در مورد حقایق و مسائل احتمالی که ممکن است در طی جلسه رسیدگی شود، به آنها اطلاع داده شود.
یک وکیل خوب نیز باید رضایت موکل خود را از پرداخت جلب کند و از او پول زیادی دریافت نکند. این نامه ای از حقوق است.
محرمانه بودن و دسترسی به دیگر ویژگی های یک وکیل خوب است.

حقوقدانان استشار دارای شرایط عمومی و اختصاصی و داراي علم کافي از قانون اما با اوصاف و خصوصیات متفاوت حسب تخصص خود در موضوعات مختلف و در حوزه های مختلف  بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در زمینه تشخیص حق از باطل و اجرای دقیق و صریح عدالت در محاکم و بیان صحیح و دقیق ادعا و دفاع و در نظر گرفتن ادله لازم و تقدیم و اقامه آن در زمان مقرر به دادگاه و مهم‌تر از همه تعامل با دادگاه در جهت سیر عادی و قانونی پرونده به تشخیص و احراز موضوع، دادگاه‌ها را کمک کنند قبل از هر اقدام حقوقی با حقوقدان منتخب خود در استشار مشاوره کنید

یافتن بهترین ترین وکیل دادگستری در سرتاسر منطقه، مکان با هر زبان در فهرست موفق ترین وکلای جهان در استشار

Find the best lawyer in your particular area or place of residence

موفقیت شغلی  و انتخاب درست  مستلزم  شناخت و ارتباط است

مرجع آنلاین حقوقدانان

معرفی جستجو ارتباط  انتخاب ارجاع  مشاوره وکالت

دایرکتوری بین المللی استشار باتجربه تخصصی درزمینه حقوق و حقوقدانان  در راستای خدمت رسانی به حقوقدانان و رفع مشکلات  حقوقی ، موکلین و نیازمندان  دایرکتوری استشار را با امکانات ویژه و کاربردی وموثر ومفید معرفی می نماید.

دایرکتوری بین المللی استشار مرجع مورد تایید برای معرفی شایسته حقوقدانان به جامعه در سطح بین الملل به نحوه مفید وموثرو ارجاع پرونده یا موکل به انهاست  و همچنین منبع قابل اعتماد و اسان در سطح بین الملل برای جستجوهای پایه وپیشرفته  از جمله روی نقشه  ؛مشاوره مستقیم و ارتباط صوتی وتصویری و گزینش و انتخاب آگاهانه  حقوقدانان بالاخص وکیل برای نیازمندان و استفاده از پشتیبانی اپراتور میباشد

خدمات استشار به حقوقدانان:

1)معرفی  شایسته  و مفید حقوقدانان در سطح بین الملل

2) ارجاع پرونده یا موکل به انها

3) تشکیل تیم حقوقی

4) ارتباط فی مابین حقوقدانان از جمله اخذ نظر مشورتی از همکار وتبادل اطلاعات

5)انتخاب وکیل اشتراکی در شهر دیگر

6) استفاده از لینک صفحه برای تبلیغات در زمان انتخابات

7) ارجاع به کارشناس قبل از طرح دعوی

8) رزرو ملاقات و برنامه کاری

خدمات استشار به نیازمندان:

1)جستجو سریع ، محرمانه، اسان  همراه با اگاهی روی نقشه

2)گزینش وکیل /تیم وکالتی

3)مشاوره مستقیم با وکیل

مزایای استشار :

1)بهره گیری از تخفیفات حق الوکاله

2)ارتباط  ایمیلی ،تلفنی،صوتی،تصویری،آسان و بطور محرمانه با وکیل

3) انتخاب شخص  مورد نظر از اشخاص مورد تایید استشار بدو ن هزینه

4) معرفی وکیل در صورت عدم توانایی در انتخاب ؛ توسط اپراتور استشار

5) ارتباط دو جانبه

6) بیمه حق دستمزد به زودی وپرداخت ان از سوی بیمه دستمزد استشار

اگر شما دارای یکی از مشاغل حقوقی در سراسر جهان هستید دایرکتوری استشار مرجعی مناسب برای معرفی شما و تخصص  شماست و اگر نیازمند شخص حقوقدان در موضوع مورد نظر خود هستید می توانند با وارد کردن موقعیت جغرافیایی خود بر روی نقشه  فرد مورد نظر خود را از میان وکلای دادگستری ، کارشناسان رسمی دادگستری ، دفاتر اسناد رسمی ، دفاتر رسمی ازدواج و طلاق و همچنین روانشناسان تخصص مورد نظر خود را به راحتی پیدا و انتخاب کنند

یافتن بهترین ترین وکیل دادگستری در سرتاسر جهان با هر زبان از فهرست موفق ترین وکلای جهان دردایرکتوری بین المللی استشار

تاسیس 2001- 1380

علامت انحصاری :

                                                                     D.E.I.L

.
https://directory-esteshar.com/wp-content/uploads/2019/03/esteshar123-1500x2100.jpg

nextpay_trust_logo

translate:

دایرکتوری حقوقدانان استشار رد کردن